Kontakt

Kontakta oss

Välkommen till oss. Vi finns i Göteborg och Stockholm och jobbar över hela Sverige.
Ring eller maila oss när det passar er, vi är oftast tillgängliga eller återkommer snarast.

Besöka visningshus?

Har ni möjlighet att besöka oss är ni varmt välkomna till våra visningshus. Vi har många hus runt i hela Sverige bla i Stockholm, Göteborg, Varberg och Åre.
Kontakta oss så bokar vi en tid tillsammans med Er.

VD / Kundkontakt och företag

Fredrik Andreasson

fredrik@extrahuset.se
+46 (0)739 39 40 38

Kundkontakt Göteborg med omnejd

Anders Ackeström

Anders@extrahuset.se
+46 (0)705592300

Säljare Daniel Edencrona Extrahuset

Kundkontakt Stockholm & Mälardalen m.m.

Daniel Edencrona

daniel.e@extrahuset.se
+46 (0)703099403

Harri Saarinen

Kundkontakt Skåne & Blekinge m.m.

Harri Saarinen
Harri@extrahuset.se
+46 (0)720880961

Marknadsansvarig

Fredrik Månsson

fredrik.m@extrahuset.se

Projektledning & Produktutveckling

Christian Westring (Byggingenjör SBR)

Info@extrahuset.se

 

Kontakt

Hör av dig till oss!

    Läs villkor