Kontakt

Kontakta oss

Välkommen till oss. Vi finns i Göteborg och Stockholm och jobbar över hela Sverige.
Ring eller maila oss när det passar er, vi är oftast tillgängliga eller återkommer snarast.

Besöka visningshus?

Har ni möjlighet att besöka oss är ni varmt välkomna till våra visningshus. Vi har många hus runt i hela Sverige bla i Stockholm, Göteborg, Varberg och Åre.
Kontakta oss så bokar vi en tid tillsammans med Er.

Fredrik Andreasson

VD / Kundkontakt och företag

Fredrik Andreasson

fredrik@extrahuset.se
+46 (0)739 39 40 38

Anders Ackeström

Kundkontakt Göteborg med omnejd

Anders Ackeström

Anders@extrahuset.se
+46 (0)726603151

Janne Berglin

Kundkontakt Stockholm & Mälardalen

JANNE BERGLIN

Janne.berglin@extrahuset.se
+46 (0)72 660 40 43

Harri Saarinen

Kundkontakt Skåne & Blekinge m.m.

HARRI SAARINEN

Harri@extrahuset.se
+46 (0)720880961

Kristoffer Peterson

Produktchef

Kristoffer Peterson

kristoffer@extrahuset.se
+46 (0)726604044

Philip Von Corswant

Projektansvarig

PHILIP VON CORSWANT

philip@extrahuset.se
+46 (0)726601915

Fredrik Månsson

Marknadsansvarig

Fredrik Månsson

fredrik.m@extrahuset.se

Ahmad

Arkitekt SAR/MSA

Ahmad Mehdizadeh

info@archline.se

Babak

Arkitekt MSA

Babak L.Nejad

info@archline.se

Kontakt

Hör av dig till oss!

    Läs villkor